MÖBLER / Bord / Sybord 7041365
nr 704 1365
Sybord
20-tal, ek, längd: 62, djup: 44, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
måndag 20 juni 2011
kl 19:21:17
Sybord
Kondition: slitage
nr 704 1365
Sybord
Kondition: slitage
Utrop: | 300 kr |
måndag 20 juni 2011 |